Privatumo politika

Terminai

Svetainė – likegautipinigu.lt (toliau vadinama “tinklalapiu”)

Lankytojas yra fizinis ar juridinis asmuo, kuris apsilanko šioje svetainėje

Konfidencialumas ir privatumo politika

Lankytojų privatumas ir saugumas mums yra labai svarbūs. Bet kokia svetainėje gauta informacija nebus atskleista, parduodama ar kitaip naudojama lankytojui, jei lankytojui padaryta žala.

Svetainės lankytojai turi teisę būti neribota ir būti registruojami svetainėje, apsilankyti svetainės puslapiuose ir gauti informacijos medžiagą.

“Google Analytics” – tai paslauga, kurią siūlo “Google” įmonė, kuri naudoja mažus failus arba vadinamuosius slapukus. Jie padeda stebėti ir saugoti svetainės lankytojo veiksmus, siekiant nustatyti svetainės efektyvumą rinkoje ir dėl kitų priežasčių. Įgyta informacija saugoma “Google Enterprise” serveryje. Kai lankotės šioje svetainėje, jūsų privatumas nėra apdraustas.

Kai lankotės svetainėje, jūsų IP adresas, kurį naudojate prieigai prie svetainės, kartu su duomenimis ir veiksmų laiku, saugomas viduje, kad būtų galima analizuoti svetainės efektyvumą ir lankytojų tvarkingumą.

Apsilankius šioje svetainėje lankytojas sutinka su privatumo politika ir svetainės taisyklėmis (sąlygomis).

Nenaudokite svetainės, jei turite kokių nors teiginių apie privatumo politiką ir (arba) svetainės taisykles, sąlygas arba bet kokias nepriimtinas nuorodas, komentarus, atsiliepimus, įvertinimus ar kitą pateiktą informaciją. Ginčai, kylantys dėl svetainės naudojimo, bus sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.