Nosies operacija arba kaip gauti tobulą nosį rinoplastikos pagalba

Nosies operacija
Nosies operacija yra pati dažniausia atliekama plastinės chirurgijos procedūra tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ar net visame pasaulyje. Per pastaruosius septynerius metus, atliekamų rinoplastikos procedūrų skaičius Lietuvoje padaugėjo daugiau nei 5 kartus. Tai reiškia, jog lietuviams plastinės operacijos tampa vis labiau ir labiau priimtinesnės.

Jau vien tik iš plastinės operacijos pavadinimo galima nuspręsti, jog operuojama bus pati centrinė veido dalis – nosis. Nosis visuomes įtakojo tiek moters, tiek vyro, tiek jauno vaiko grožį, kadangi net maži jos formos pokyčiai jau daro didelę įtaką viso veido grožio išvaizdoje. Perfekcionistiškai atrodanti nosis – pasitikėjimo, grožio simbolis.

Plastinė nosies operacija gali būti atliekam dvejais tipais: uždara arba atvira. Abu šie operacijos atlikimo tipai skiriasi labai stipriai, tad prieš kiekvieną operaciją yra reikalinga asmeninė konsultacija su plastikos chirurgu, kuris atliks jūsų operaciją. Operuojant atviru būdu, procedūros randai ir nedidelės smulkios žymės gali likti ilgesniam laikui, operuojant uždaru būdu – visos nosies operacijos žymės gali užgyti gerokai greičiau. Tačiau bet kokiu atveju, skirtumas vis tiek yra vos kelios savaitės arba blogiausiu atveju – keli mėnesiai. Bet kokiu būdu operacija būtų atlikta, visi randai ar kitos smulkios žymės visada bei visiems užgija ir pasislėpia visam laikui. Po operacijos tenka nešioti kurį laiką nosies įtvarą, kuris saugo itin jautrią nosį nuo traumų.

Dažniausi nosies operacijos pacientai būna moterys, kurios nuo gimimo turi nedidelę nosies kuprelę. Ši nosies kuprelė gali atsirasti ir dėl spartaus augimo paauglystėje, tačiau be jokių sunkumų gali būti pašalinama gana greitai plastikos chirurgo pagalba. Sakoma, kad plastinė chirurgija jus gali paversti žvaigžde – padaryti, jog jūsų veidas bei kūnas atrodytų tobulai. Nosies operavimas vyrams dažniausiai būna atliekamas ne dėl kosmetinių priežasčių, o dėl atstatymo priežasčių, kadangi šiems dažniau nosis praranda formą nutikus kokiai nors traumai, pvz. įsivėlus į muštynes. Tuomet nosies operacijos pagalba, nosis tampa atstatoma į prieš tai atrodančią išvaizdą, sudėtingai koreguojant nosies pertvarą, kuprelę bei nosyje esančias kremzles, kurios traumos metu tampa deformuotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *