Ar nosies operacija išlieka visam likusiam gyvenimui?

Jei nosies operacijos procedūrą atlieka apmokytas chirurgas ir padaryta teisingai, nosies plastikos rezultatai turėtų tęstis amžinai. Jūs tikriausiai matėte įžymybes po rinoplastikos, o rezultatai gali būti tikrai nuostabūs, todėl rinoplastikos operacija yra geriausia kosmetinė procedūra Lietuvoje ir visame pasaulyje 5 metus iš eilės. Sėkminga nosies operacija gali ištaisyti daugelį rūpesčių, įskaitant didžiulę nosį, kreivą ar necentrą, sumažinti kramtymą ir išspręsti kvėpavimo problemas.

Deja, kai kurie pacientai atsibunda nuo operacijos dėl nosies operacijos, tik pradedant košmarą. Jie nepatenkinti rezultatais. Tai yra didžiulė problema, nes nosis yra pagrindinis veido taškas. Gyvenimas su negražia nosimi po rinoplastikos iškelia jį į priekį ir centre, kad visi galėtų pamatyti. Tai nėra retas atvejis. Remiantis neseniai atliktu Lietuvos veido plastiko ir rekonstrukcinės chirurgijos akademijos tyrimu, peržiūros darbas sudaro iki 20% visų veido chirurginių procedūrų. Vilniaus veido kosmetikos chirurgas dr Razas Simkas yra ekspertas pirminių ir peržiūros nosies plastikos operacijų ir siūlo viltis pacientams, siekiantiems pataisyti nosies formą dėl prastos nosies operacijos darbo.

Pacientai keliauja iš viso pasaulio į Vilnių, Lietuvą (sąrašas klinikų), kur meninių, pažangių chirurginių metodų ir rezultatų dėka, jis yra lyderis tiek nosies operacijose, tiek remino dermatologijos srityje. Apie šį plastikos chirurgą rašo net iš užsienio chirurgijos apžvalgų svetainės (nuoroda į anglišką straipsnį). Šis plastikos chirurgas naudoja 3D Aukštosios Kokybės technologijas, taip pat maitinančias mikroorganizacijas, kurios išskleidžia nosies kremzlės kraštus ir sumažina nosies kalnus. Rezultatas yra tikslesnis natūralus išvaizda. Be to, po to yra mažiau kraujosruvų ir atsigavimo laikas po nosies operacijos yra vienas trečdalis.

Comments are Closed